توسط جواد عبداللهی

وب سایت
تعداد اثرات وب سایت خود را وارد نمایید.
15
آدرس وب سایت های خود را وارد نمایید.
www.rahianenoor.com
متن ارسالی

به گزارش راهیان نور، محمد رضا یخکشی مسئول کمیته خادمین شهدا تهران  بزرگ در مصاحبه با خبرنگار جهاد رسانه شهید رهبر در خصوص اقدامات درجهت مبارزه با ویروس کرونا اظهارکرد: کمیته ی خادمین شهدا تهران بزرگ با بکارگیری ۱۵۰۰ نفر از خادمین شهدا اقدام به گند زدایی از معابر، بیمارستان ها و پمپ بنزین های سطح شهر کرده و از این طریق در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

مسئول کمیته خادمین شهدای تهران بزرگ افزود: اگر چه سال های گذشته حضور خادمین در مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای خدمت به مردم بوده اما این خادمی امسال در عرصه ی سلامت به شکل دیگری معنا پیدا کرده است.

وی با اشاره به تولید و توزیع روزانه ی اقلام بهداشتی در میان مردم، ادامه داد: خادمین شهدا در قالب چهار تولیدی بزرگ، روزانه بالغ بر ۵۰۰۰ ماسک و ۱۰۰۰ دستکش تولید کرده و این اقلام را در سطح شهر در مشاغلی که بیشتر با مردم ارتباط دارند توزیع خواهند کرد.

 یخکشی از جمله اقدامات دیگری که می توان در رابطه با بهداشت فردی و محیطی نام برد و گفت: اعزام گروه های جهادی به پمپ های بنزین پر تردد، که خادمین شهدا ضمن گند زدایی پمپ های بنزین، با رعایت مسائل بهداشتی کمک به سوخت گیری خودرو ها کرده و با استقرار خود در این اماکن از ارتباط مستقیم مردم با دستگاه های سوخت رسانی جلو گیری می کنند.

مسئول کمیته خادمین شهدای تهران بزرگ در پایان با اشاره به حس و حال خادمی در خط های مقدم مبارزه با ویروس کرونا خاطرنشان کرد: آن چه تغییر کرده عرصه ی خدمت رسانی است، البته که در یادمان های دفاع مقدس به زائرین شهدا هر ساله خدمت رسانی صورت می گرفت اما امسال با توجه به شرایط موجود عرصه خدمت تغییر کرده و به خادمی سلامت تبدیل شده است که این خادمی همانند خادمی شهدابودن ارزش مند خواهدبود.

انتهای پیام/

خبرنگار: جواد عبدالهی
جهادرسانه ای شهید رهبر