فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

برای تبیین لحظه‌های نورانی دفاع‌ مقدس به اقدام‌های فرهنگی و رسانه‌ای بیشتری نیاز است

سردار سلیمانی گفت: برای تبیین لحظه‌های نورانی دفاع‌ مقدس هنوز به اقدام‌های فرهنگی و رسانه‌ای بیشتری نیاز است و باید همه مراکز  و دستگاه‌های مسوول همکاری داشته باشند.

به گزارش سرزمین نور، سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج چهارشنبه شب در همایش دست اندرکاران برگزاری اردوهای راهیان نور یزد و جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور یزد  گفت: راهیان نور به عنوان کار فرهنگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، نقش اصلی در انتقال فرهنگ دفاع‌ مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان دارد.

 

وی ادامه داد: برای پیشگیری و برخورد با تهاجم گسترده فرهنگی دشمنان که ناجوانمردانه تمام ارزش‌های دینی و عقاید نسل جوان را مورد حمله قرار داده‌اند،برگزاری اردو راهیان نور با همکاری دستگاه‌های اجرایی و مسوولان به نحو مناسب و با قوت ادامه یابد.

 

این رزمنده دفاع‌ مقدس اظهارداشت: اعزام کاروان راهیان نور را باید یک فناوری فرهنگی و گنجی  ارزشمند دانست که این گنج عظیم هنوز بعد از گذشت ۳۰ سال از پایان آن حرف‌های تازه و جدیدی برای گفتن دارد و توسعه این بستر به واسطه راهیان نور صورت خواهد گرفت.

 

سلیمانی بیان داشت: بدون شک امروز دنیا به نظام ایران  از پنجره دفاع‌ مقدس نگاه می‌کند، باید ابعاد آن را با انجام امور فرهنگی و انقلابی در منظر دید نسل جوان و علاقه‌مندان دیگر کشورها قرار داد.

 

وی افزود: برای معرفی جانفشانی مردم ایران در برابر دشمنان یکی از بهترین ابزارهای فرهنگی و بی بدیل ،دوران هشت سال دفاع‌ مقدس است  که باید روز به روز ابعاد آن بازشناسی و برای جهانیان بازگو شود.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج خاطرنشان کرد: برای تبیین لحظه‌های نورانی دفاع‌ مقدس هنوز به اقدام‌های فرهنگی و رسانه‌ای بیشتری نیاز است و باید همه مراکز  و دستگاه‌های مسوول همکاری داشته باشند.

 

به گفته سلیمانی اگر فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم و جوانان نهادینه شود هیچ دشمنی نمی‌تواند به اهداف خود برسد، باید از این گنج ارزشمند در راستای اهداف نظام و توصیه‌های مقام معظم رهبری استفاده کرد.

 

در این مراسم از تعدادی از برگزیدگان و داوران جشنواره ره آورد سرزمین نور استان یزد و همچنین فعالان و دست اندرکاران برگزاری اردوی راهیان نور یزد قدردانی شد.

 

کلید واژه
جشنواره
راهیان نور
هنر
فرهنگی
دفاع مقدس

افزودن دیدگاه جدید

این سوال برای تست اینکه آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم اتوماتیک این سوال است.

15 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.