دبیر جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور مطرح کرد

ضرورت حضور بسیج در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

دبیر جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور گفت: بصیرت افزایی بسیج در عرصه فضای مجازی و عرصه فرهنگی کشورمان سبب شناخت بیشتر دشمن نسبت به تاکتیک‌های دشمن می شود.

علی رضایی دبیر جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور در گفت‌وگویی، با اشاره به اینکه بسیج یکی از برکات انقلاب اسلامی محسوب می شود، اظهار داشت: اردوهای جهادی یکی از دستاوردهای بسیج است و در این اردوها شاهد حضور بسیجیان در مناطق محروم کشور برای بازسازی و تعمیر خانه های فرسوده و همچنین ترمیم مساجد و مدارس مناطق محروم کشورمان هستیم و حتی در ایام نوروز که بهترین زمان برای تفریح محسوب می شود، شاهد هستیم که گروه های جهادی در روستاهای محروم در حال خدمت گذاری به مردم هستند.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج اثرات فوق العاده و اثرگذاری برای انقلاب اسلامی به همراه داشته است و در حال حاضر که خبری از جنگ نظامی سخت نیست، شاهد ایفای نقش بسیجیان در عرصه های فرهنگی و جنگ نرم هستیم، افزود: یقینا اگر به خوبی نتوانیم در جبهه جنگ نرم فعالیت کنیم، دشمن به راحتی می تواند فرهنگ مسموم و غربی خود را در میان جوانان و نسل های امروزی ما ترویج دهد و به مرور زمان شاهد کم رنگ شدن مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، فرهنگ شهدا و ارزشی کشورمان خواهیم بود و نسل به نسل که می گذرد، فرهنگ های غربی جایگزین فرهنگ اصیل کشورمان خواهند شد که در این حالت می گویند، کشور دچار اصاله فرهنگی شده است.

 

رضایی، وجود گروه های بسیجی و مردمی در فضاهای مجازی و فرهنگی کشورمان را اثرگذار دانست و ابراز داشت: در حال حاضر اکثر جوانان کشورمان فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارند و دشمن از این فضا به نفع خود بهره می برد و در تلاش است تا با تولید محتواهای غلط، باعث دلسرد شدن جوانان کشورمان نسبت به انقلاب اسلامی و فرهنگ بسیج شود و نیاز است که بسیج در این عرصه ورود جدی داشته باشد و به روشنگری و تبیین اهداف دشمن در فضای مجازی بپردازد.

 

دبیر جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور تاکید کرد: یقینا بصیرت افزایی بسیج در عرصه فضای مجازی و عرصه فرهنگی کشورمان باعث شناخت بیشتر دشمن نسبت به تاکتیک های دشمن می شود و این گونه، عملیات های روانی و رسانه ای دشمن در کشورمان بی اثر و خنثی شده خواهد بود.

 

رضایی گفت:بصیرت افزایی بسیج در عرصه فضای مجازی و عرصه فرهنگی کشورمان باعث شناخت بیشتر دشمن نسبت به تاکتیک های دشمن می شود و این گونه، عملیات های روانی و رسانه ای دشمن در کشورمان بی اثر و خنثی شده خواهد بود.

 

وی در پایان تصریح کرد: بسیج ارزش و احترام و ضرورت بودنش همواره مورد توجه قرار گرفته است و بسیج در هر قشری که هست هدفش کمک به مردم در نقاط مختلف کشور است و باید گفت که بسیج در ساخت خانه های روستایی و مناطق محروم خیلی تلاش کرده و بارهای زیادی را از دوش مردم مستضعف برداشته است.

کلید واژه
جشنواره
راهیان نور
هنر

افزودن دیدگاه جدید

این سوال برای تست اینکه آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم اتوماتیک این سوال است.

4 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.